Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Meistarklase “Spāņu virtuve”
08/05/2019

Meistarklases ietvaros mūsu skolotāji demonstrēja savu pieredzi un profesionālo māku, ko ieguva praktiskajā seminārā Valensijā (Spānija). Galvenais ieguvums projektā – ekoloģiski tīro bioproduktu maksimālā izmantošana nacionālajā virtuvē, ko turpmāk izmantot restorānu un viesnīcu biznesā. Ar īpašu interesi un iedvesmu mūsu skolotāji dalījās ar receptēm: paelja ar jūras produktiem, zivi ieceptu sālī, siltajiem salātiem un tradicionālo spāņu desertu – turonu. Pavāru grupu audzēkņi meistarklasē piedalījās ne tikai kā skatītāji, bet kā savas jomas speciālisti. Liels paldies mūsu skolas direktoram J.Kuklim un visiem mūsu skolotājiem par piedāvāto materiālu un Vidusjūras virtuves popularizēšanu mūsu skolā.

Projekta mājas lapa – http://perfect-project.eu/en/erasmus-projects/gatis/

Aktivitāte saņēmusi finansējumu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības profesionālās izglītības sektora ietvaros.

Par publikācijas saturu ir atbildīgs tikai un vienīgi izdevējs un tā neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Aģentūras viedokli, un tās nav nekādā veidā par to atbildīgas.

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)