Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

„Meistarklašu – darbnīcu „Ar profesijas cepuri galvā” īstenošana vispārizglītojošo skolu skolēniem – bārmeņa profesijas darbnīca
23/05/2018

Skolotāja Raisa Andrejeva skolēniem pastāstīja, kādus pagatavošanas veidus izmanto kokteiļiem. Izrādīja arī bārmeņa darba piederumus un kokteiļu pasniegšanai izmantojamās glāzes. Protams, pats interesantākais bija kārtaino bezalkoholisko kokteiļu tapšanas process. Skolotāja uzsvēra, ka kokteiļi jāprot arī pareizi pasniegt un degustēt.
Paši audzēkņi labprāt iejutās bārmeņu lomās un pagatavoja vairākus kokteiļus, izmantojot dažādus komponentus: sīrupus, sulu un pienu. Skolēni mācījās arī izrotāt kokteiļu glāzes gan ar krāsaino cukuru, gan ar kokosriekstu skaidiņām.
Meistarklašu – darbnīcu īstenošana ir noslēgusies, 11.pamatskolas skolēni ir guvuši priekšstatu un izmēģinājuši sešas profesijas. Daži no viņiem jau ir izdarījuši izvēli, kur ies mācīties pēc pamatskolas beigšanas, citi vēl domā, jo izvēlēties profesiju, kura ietu pie sirds un vienlaicīgi būtu arī pieprasīta darba tirgū, nemaz nav tik vienkārši.

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)