Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Karjeras nedēļa – 2018!
10/10/2018

Vispirms vispārizglītojošo skolu skolēni veica dažādus ar konditora, pavāra, pārdevēja, viesmīļa, viesmīlības pakalpojumu speciālista profesijām saistītus uzdevumus, jo ir jāzina gan ķīmija, gan matemātika, gan vācu un angļu valoda, pārtikas produktu zinības u.c. mācību priekšmeti.
Konditori laboratorijā mācīja rotāt plaucētās mīklas kūciņas, savukārt pavāri aicināja pagatavot neparastu ābolu marmelādes desertu. Protams, ka visi pagatavotie gardumi tika arī degustēti! Viesmīļi skolēniem demonstrēja galda piederumus un izklāstīja galda klāšanas principus, skolēni mēģināja porcionēt arī bezalkoholisko dzērienu, kurš bija jāsalej vienā piegājienā un vienādā tilpumā piecās skaistās glāzēs. Viesmīlības pakalpojumu speciālisti stāstīja par savu profesiju un piedāvāja izmēģināt roku viesnīcas dvieļu dekoratīvajā noformējumā. Savukārt pārdevēji parādīja, kā izveidot dāvanu aploksnītes un gaumīgi tās izrotāt.
Paldies skolas Audzēkņu padomei un visiem pārējiem audzēkņiem, kuri ar prieku piedalījās Karjeras nedēļas pasākumu plānošanā un īstenošanā!

Vairāk bildes skatīt fotogalerijā

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)