Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Atvērto durvju dienas Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā
05/04/2019

Ikviens varēja iejusties mūsu audzēkņu dzīvē, noskatīties skolas prezentāciju, ielūkoties mācību kabinetos un laboratorijās. Bija iespēja uzdot jautājumus par mācību procesu, audzēkņu ikdienām un pasākumiem, mācību programmām. Uz viesu jautājumiem atbildēja gan skolotāji un skolas administrācija, gan skolas audzēkņi, kuri arī sagaidīja viesus, reģistrēja un omulīgā atmosfērā iepazīstināja ar skolu.
Atvērto durvju dienu laikā darbojās radošas darbnīcas – katram bija iespēja izmēģināt apkalpojošās sfēras profesijas! Tā kā tuvojas Lieldienas, konditori kopā viesiem no plaucētās mīklas veidoja „zaķīšus”, kurus pildīja ar krēmu un rotāja. Pavāri mācīja, kā pagatavot, noformēt ar dažādām mērcēm un izrotāt mozaikas želeju. Restorānu pakalpojumu speciālistu grupas audzēkņi iepazīstināja ar tematiskā galda klāšanas idejām, kokteiļu daudzveidību, savukārt viesiem bija iespēja gan pagaršot, gan pašiem pagatavot vienu no kokteiļiem. Mazumtirdzniecības veikala pārdevēji demonstrēja darbu ar kases aparātu un mācīja izgatavot dāvanu maisiņu. Savukārt tūristu grupas pavadoņi un viesnīcu pakalpojumu speciālisti atraktīvi stāstīja par minēto profesiju priekšrocībām, darba un karjeras izaugsmes iespējām un aicināja viesus pārbaudīt savas zināšanas nelielā viktorīnā.

Sirsnīga pateicība visiem skolotājiem un skolas darbiniekiem par radošumu, atsaucību un aktivitāti Atvērto durvju dienu pasākumu organizēšanā!

Īpašš paldies skolas Audzēkņu padomes locekļiem par aktivitāti un viesmīlības atmosfēras radīšanu!

Vairāk bildes fotogalerijā

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)