Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Izlaiduma pasākums grupās
23/10/2020

Nemanot aizritējuši 14 mēneši: teorētiskās un praktiskās nodarbības, kvalifikācijas prakse uzņēmumos. Iegūtas jaunas prasmes un kompetences, izzināti ēdienu gatavošanas mākslas noslēpumi, viesu apkalpošanas nianses, iepazīti tūrisma brīnumainās pasaules vilinājumi.  
Lai gan tūrisma nozare šobrīd pārdzīvo grūtības, daļa jauniešu jau ir atraduši savu pirmo darba vietu. Gan pavāra, gan viesmīļa un viesmīlības pakalpojumu speciālista, gan tūrisma pakalpojumu konsultanta profesijas ir radošas, interesantas, visās ir karjeras izaugsmes iespējas.
Mēs sakām saviem absolventiem – uz redzēšanos! Jūs vienmēr būsiet mīļi gaidīti skolā! Ar lepnumu sekosim jūsu sasniegumiem un izaugsmei!

“Tu stāvi uz sliekšņa. Un durvis ir atvērtas. Ej! Un lai Tevī mūžīga ilgošanās pēc horizonta! Jo horizonts vienmēr reizē ir tik vilinoši tuvu un tik neaizsniedzami tālu.
Tev tikai jāiet. Tik tālu, cik spēsi ilgoties. Mūža garumā jāiet, un ejot jāatceras: kājas tikai izpilda to, ko sirds paredzējusi. Ej un domā AR SIRDI!” 

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)