Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Izlaidums 1,5- gadīgajās grupās
27/11/2011

Daugavpils Tirdzniecības skolā šogad jau trešais izlaidums – 22.novembrī skolu beidza audzēkņi, kuri mācījās pusotru gadu. Restorānu pakalpojumu speciālista diplomu ieguva 32 audzēkņi, bet viesnīcu pakalpojumu speciālista diplomu – 31 audzēknis. Mācības abās grupās notika Eiropas Sociālā Fonda darbības programmas "Cilvēkresursi un nodarbinātība" papildinājuma 1.2.1.1.3 apakšaktivitātes projekta "Profesionālās izglītības programmu, pamatprasmju un kompetenču apguve izglītības un profesionālās karjeras turpināšanai" vienošanās Nr. 2010/0284/1DP/1.2.1.1.3/10/IPIA/VIAA/001 ietvaros.
Daudzi audzēkņi ir iekārtojušies darbā izvēlētajā specialitātē, parādot sevi no labākās puses jau kvalifikācijas prakses laikā. Abas specialitātes ir pieprasītas darba tirgū, taču šobrīd apkalpojošās sfēras darbiniekiem īsti nav darba sezona. Viena daļa audzēkņu darbu meklēs ārpus Latvijas. Viens no iemesliem, kāpēc tā notiek, ir samērā zemais atalgojums apkalpojošās sfēras uzņēmumos Latvijā.
Novēlam visiem absolventiem pacietību, izturību, radošu pieeju, realizējot sevi izvēlētajā profesijā, un vēlmi nepārtraukti augt un pilnveidoties!

„Katram pumpuram ir vajadzīgs laiks, saule, gaiss un mitrums, lai uzziedētu un nestu sēklas. Neatlaidība un sīksta pacietība vainago darbu un palīdz arī mazā dārzā izaudzēt krāšņas rozes.” /Z.Mauriņa/

(vairāk bildes - fotogalerijā)

 

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)