Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

Svinēsim svētkus skaisti
15/12/2011

Runā klusāk, runā mīļāk, domā gaišāk šovakar,
lai tas mirdzums, kas ir eglē, tavā sirdī iekrist var.
Kad sākas Ziemasssvētku laiks? Ar decembra sākumu, Adventi vai ar pirmo sniegu? Varbūt Ziemassvētku noskaņas rada svētsvinīga mūzika vai smarža, īpašs sveču, ceptu ābolu, egļu skuju vai bišu vaska aromāts? Bet varbūt tas ir iepirkšanās prieks, šokolādes figūriņas, piparkūkas un visi citi nieciņi, kas katru gadu nopērkami aizvien ātrāk?

Svētkus svin tas, kuram ir pamats priekam un kurš labprāt šo prieku dala ar ģimeni, draugiem un saviem viesiem.

Kas gan būtu svētki bez dāvanām? Ar dāvināšanu gan nav tik vienkārši. Kādam dāvanas meklēšana var būt īsti radošs process, kas sagādā prieku un gandarījumu. Bet citu dāvanu iegāde pa galam nogurdina un prātošana – ko, kā un kāpēc – sagādā milzu galvassāpes.

Lai arī mūsdienās iespējams nopirkt gandrīz visu un visdažādākajā noformējumā, nekas nevar atsvērt personiski sagatavotu dāvanu. Tikai tad īsti var izpausties dāvanas pasniegšanas prieks un saņemšanas pārsteigums. Skaists un pārdomāts iesaiņojums ļauj paust savu attieksmi un sagādāt svētkus otram cilvēkam. Skolas bibliotēkā līdz š.g. 23.decembrim aplūkojama preču dekoratīvo iesaiņojumu izstāde. Varbūt arī Tu vari smelties kādas jaukas idejas, to apmeklējot?

Svētki vienmēr ir dāvana jūsu viesiem. Piparkūku un kliņģeru smarža no virtuves lieliski iederas šajā laikā. Vēl tikai jāuzklāj galds, un viesības var sākties.
Viesu apkalpošanas kabinetā līdz 23.decembrim var iepazīties ar galdu klājumu veidiem svētku reizei. Ziemassvētkos un Jaunajā gadā dominējošās krāsas ir sarkanā, zaļā, zilā, zelta un sudraba toņi. Tematisko galdu rotāšanai izmantoti dažādi dekoratīvie elementi, kas raksturīgi šiem svētkiem: sveces; mākslīgās egles zariņi, pērlītes, eglīšu rotājumi, dekoratīvie akmentiņi.

….ātri nolaižas nakts ar klusumu dārzos un ielās. No apgaismotajiem logiem krīt silta gaisma. Šur tur mana sveču mirgošanu. Ziemassvētku vakarā mēs izbaudām mieru un sajūtam eņģeļa pieskārienu dvēselei.

 Galdu foto


 

Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)