21.02.2013

Š.g. 21.februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika profesionālās meistarības konkurss mazumtirdzniecības veikala pārdevēju 1.kursa grupā M5. Konkursa norisei tika izveidotas trīs komandas.

13.02.2013

Š.g.13.februārī Valentīndienas priekšvakarā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika audzēkņu talantu koncerts, kuru caurstrāvoja mīlestības siltums, daudzveidība un neaprēķināmība. Talantu koncertā piedalījās 11 audzēkņu grupu pārstāvji, kas dziedāja, dejoja, lasīja dzejoļus, atskaņoja muzikālus skaņdarbus; izskanēja arī pašu audzēkņu autordarbi gan dzejā, gan mūzikā. Pasākumā valdīja jautra atmosfēra, skatītāji dzīvoja līdzi, bet dalībnieki - atbalstīja viens otru.

17.01.2013

Š.g. 16.janvārī Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskolā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu pasākuma “Jaunais profesionālis 2013” aktivitātes “Tūrisma un viesmīlības nozares pakalpojumi” pusfināls ēdienu gatavošanā un viesu apkalpošanā. Šajā konkursā no mūsu skolas piedalījās pavāru grupas P7 3.kursa audzēknis Edgars Bērziņš un restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R7 audzēkne Laura Panfilova. Gan Laura, gan Edgars – katrs savā specialitātē ieguva 3.vietu! Sirsnīgi sveicam!

27.12.2012

Ziemassvētku brīvdienu laikā š.g. 27.decembrī skolas Audzēkņu padomes pārstāvji tikās ar Krasovsku ģimenes bērniem, lai kopīgi apmeklētu peldbaseinu Daugavpils Olimpiskajā centrā. Ar Krasovsku daudzbērnu ģimeni iepazināmies dažus gadus atpakaļ - Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas rīkotās akcijas laikā.

22.12.2012

Sākumā  Tu  tikai  zini, ka būs. Būs svētki: dāvanas, piparkūkas, melodijas, svecītes,  atmiņas.
Atkal,vēlreiz. Mostas šaubas, bailes no vilšanās.
Atkal, vēlreiz – nebeidzama rosība, laika trūkums, nogurums?
Nē, nē! Nemanāmi ir pienācis brīdis, ka Tu ne tikai zini, bet jau jūti, ka ir - tuvumā un sasniedzami. Tuvu, tuvu ir svētki: prieks, brīvība, gaisma!

21.12.2012

„Ja gaismu iededz spožāk, tumsa sabiezē. Tāda ir tumsas daba. Svarīgi, ka apgaismotais laukums kļuvis lielāks.” Tuvojoties Ziemassvētkiem, gribas sakārtot, izdaiļot vidi sev apkārt, darīt kaut ko labu. Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā audzēkņi un skolotāji rotāja mācību kabinetus, bibliotēkā tika rīkota svētku dāvanu izstāde, bet 27.kabinetā – klāti tematiskie galdi. „Pārdomā, ko šogad esi no sirds dāvājis otram. Ne jau mantiskās vērtības, bet prieku, dvēseles siltumu, kopābūšanu. Tas izrotā gadu kā koša svētku eglīte.”

19.12.2012

Raugies ar bērna ticību
Zvaigžņu atspulgos sārtos –
Šonakt Tev gaisma jāsaredz
Debess atvērtos vārtos!

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas mazumtirdzniecības veikala pārdevēju grupas M5 audzēknes 11.-13.decembrī Vienības laukumā Rūķīšu namiņā strādāja radošajā darbnīcā. Mūsu skolas konditori bija darinājuši skaistas piparkūkas pilsētas bērnu svētku noskaņojumam. Mazie pilsētnieki bija ļoti atsaucīgi un skandēja gan Ziemassvētku dzejoļus, gan dziesmas.

07.12.2012

Tu esi te, jo te ir Tava vieta,

Varbūt, ka laimīgs vari arī citur būt.

Bet varbūt citur trūkstā saules rieta,

Ko tikai šeit sirds sajūt.

Tavs pagalms arī citur var tikt veidots,

Un savu ligzdu vari vīt aiz trejdeviņiem kalniem.

Bet Tavas upes lakstīgalu gan neviens Tev līdzi nedos,

Kas dzied tik ļoti saprotamiem vārdiem.

04.12.2012

VPIP rīkoto Karjeras dienu atklāšana notika 26.novembrī Daugavpils Universitātē, kurā aktīvi piedalījās arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi: Darja Cacivkina un Ernests Grīgs.
Karjeras dienu ietvaros no 27.līdz 29.novembrim mūsu skolā noritēja Informācijas dienas un visu profesiju prezentācijas.

21.11.2012

Viktorīna „Cik labi es pazīstu Latviju?” bija viens no pasākumiem, kurš tika rīkots par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienai. Tajā piedalījās visu grupu komandas četru cilvēku sastāvā.

„Dzīvo kur dzīvodams, bet nekad nesaki, – te esmu mājās, te esmu atradis jaunu dzimteni. Jo zini: dzimtene ir tikai viena, – kur esi dzimis, kur dzimuši un mūžu nodzīvojuši Tavi vecāki, Tavi senči, paaudžu paaudzes.”
Viktorīna notika 2 tūrēs: 15. un 22. novembrī. Audzēkņiem bija jāzina Latvijas prezidenti, Latvijas ģeogrāfiskais izvietojums un tuvākie kaimiņi, Latvijas pilsētas un to atrašanās vieta, svinamās dienas, latviešu nacionālā tērpa elementu raksturojums, seno latviešu mēnešu nosaukumi, jāizlabo kļūdas valsts himnas tekstā. Sacensības izvērtās diezgan spraigas, tāpēc grūti bija prognozēt uzvarētājus.
Sirsnīgi sveicam grupas - uzvarētājas:
1.vieta – viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupai V3
2.vieta – konditoru grupai K4
3.vieta – mazumtirdzniecības veikala pārdevēju grupai M4
Paldies latviešu valodas skolotājai Anželikai Kostjukevičai par radošu pieeju viktorīnas jautājumu izstrādāšanā, bet visu grupu audzēkņiem - par atsaucību un piedalīšanos!

<< < ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... > >>