Labdarības akcija „Šai pasaulei Tu esi vajadzīgs”
12/12/2019

Katru gadu Ziemassvētku gaidīšanas laikā Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola piedalās labdarības akcijās. Arī šogad, uzzinot par akciju „Šai pasaulei Tu esi vajadzīgs”, mums radās daudz ideju un reālu piedāvājumu, kā mēs – skolas administrācija, audzēkņi, skolotāji, darbinieki – varam iesaistīties un palīdzēt šiem jauniešiem.
Š.g. 12. decembrī skolas bibliotēkā tika atvērta atklātņu darbnīca, kurā visu grupu audzēkņi sagatavoja Ziemassvētku atklātnes. Atklātnes domātas klāt dāvanām, kuras tiek sagatavotas jauniešiem. Priecē mūsu audzēkņu radošums un atsaucība – visi labprāt iesaistījās, kā arī izteica vēlēšanos, lai šādu pasākumu būtu vairāk – cik mīļi, ka mūsos mīt labais gariņš!

Latvijas Sarkanais Krusts aicina visus iedzīvotājus atbalstīt Ziemassvētku akciju „Šai pasaulei Tu esi vajadzīgs”. Var ziedot naudu, kā arī var dāvināt arī konkrētas lietas konkrētam jaunietim. Visa nepieciešamā informācija ir pieejama Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komitejas birojā K.Valdemāra ielā 13., tālr. 26364032, 29477790.

Mēs vēlamies un spējam palīdzēt cits citam! Lai gaišs Ziemassvētku gaidīšanas laiks un cerība sirdīs!