Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

28.03.2022

Š.g. 28.martā aizsākās projekts ar nosaukumu “Building my future”, kurš orientēts uz bērniem ar īpašām vajadzībām. Šajā projektā iesaistījās vairāki mūsu skolas un Lietuvas profesionālās skolas audzēkņi un skolotāji. Pirmā projekta dalībnieku tikšanās notika Viļņā. Programma ir ļoti piesātināta: iepazīšanās ar skolas darbību un mācību procesa organizācijas specifiku darbā ar bērniem ar īpašām vajadzībām, praktiskās nodarbības ēdienu gatavošanā, to starpā meistarklases suši gatavošanā, kā arī mācījās gatavot “kibinai” (sulīgi un garšīgi pīrāgi ar sasmalcinātu jēru vai liellopa gaļu) un pēc tam nodegustēja savu un kolēģu paveikto.

07.03.2022

Mūsu skolas pedagogi un audzēkņi iesaistījās Erasmus mobilitātes projektā "Career without borders" aktivitātēs. Projekta pirmā daļa norisinājās šī gada 5.-12. martā Ķiprā, kur mūsu audzēkņi kopā ar saviem vienaudžiem no Polijas, Portugāles, Itālijas un Ķipras diskutēja par karjeras jautājumiem.

02.03.2022

Š.g. 2.martā sākās projekta  “Talented Entrepreneurs in Job Market” (“Talantīgie uzņēmēji darba tirgū”) mobilitāte itāļu pilsētā Valedžio sul Minčija. Nedēļas laikā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņiem ir iespēja iejusties uzņēmēja lomā, kopā ar citiem audzēkņiem no Itālijas, Serbijas, Portugāles un Turcijas viņi pētīs darba tirgus iespējas dažādās valstīs, kā arī attīstīs savas uzņēmējdarbības dotības un talantus.

17.12.2021

Krīt pārslas, kavēdamās logā...
Ir atkal Ziemassvētku laiks
Un brīnums, sajūtos kā senāk,
Es sajūtos kā bērnībā...
Balts galdauts, svaigas maizes garša,
Balts miers aiz mana loga zied.
Un miers, kāds sirdī tikai bērnam,
Miers bērna sirdī klusi dzied...

 

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi kopā ar grupu audzinātājiem ir sagatavojuši apsveikumus saviem kursa biedriem, skolotājiem, skolas darbiniekiem. (skatīt šeit)

 

15.12.2021

Saules atgriešanās brīdis tuvojas caur gada vistumšāko cēlienu. Tas ir laiks, kad vairāk nekā citkārt ilgojamies pēc sirsnības, sirdsskaidrības, sirdsmiera un sirds siltuma. Kad gribas sakārtot domas, lietas sev apkārt, dzīvot harmoniski un izjust svētkus...

14.12.2021

Šonedēļ attālināti norisinājās Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) konkursa pusfināls profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2021 – par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu, kurā mūsu skolas audzēkņi izcīnījuši 2.vietu, turklāt starp 2. vietu ieguvējiem tiem ir augstākais sniegums!

11.12.2021

Rīts sastindzis gaidošā klusumā. Ko Tu gaidi? – es tam jautāju. Ieklausies! Dzirdi? Nāk Ziemassvētki! Laimīgas nojausmas lido pāri sniega laukiem pa priekšu. Uz baltiem spārniem nes gaidīšanas prieku. Visiem.

16.11.2021

Šogad Latvija svin savu 103.dzimšanas dienu.

Arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi kopā ar grupu audzinātājiem rada svētku sajūtu skolas telpās, veidojot kompozīcijas, prezentācijas, video un citus darbiņus, veltot tos Latvijai dzimšanas dienā.

Skaista mana Tēvu zeme
Par visām zemītēm
Augsti kalni, plaši lauki,
Zilis jūras ūdentiņš.

Kompozīcijas, prezentācijas, video un citi darbiņi, veltot tos Latvijai dzimšanas dienā

11.11.2021

Lāčplēša diena ir atgādinājums, ka brīvība un neatkarība Latvijas valstij nav nākusi pati par sevi. 11.novembrī aizdedzināsim sveces, lai izrādītu cieņu visiem, kuri cīnījās par mūsu valsts neatkarību.

29.10.2021

Š.g. no 25.oktobra četras mūsu skolas skolotājas viesojās saulainajā Itālijā, kur kopā ar Rumānijas, Bulgārijas un Turcijas kolēģiem piedalījās Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA 2) skolu apmaiņas partnerību projektā.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
Konditors
Ārpus formālā izglītība (uzzināt vairāk)
Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)