17.12.2020

Pašlaik esošās situācijas ierobežojumi saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību, apgrūtina vai pat aizliedz organizēt izglītojošus pasākumus programmā “Latvijas skolas soma” klātienē. Savukārt bez sliktā nav labā… Latvijas skolas somas organizatori atrada iespēju saglabāt audzēkņu saikni ar kultūru – piedāvājot digitāli apmeklēt kultūras pasākumus.

16.12.2020

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi aktīvi iesaistījās LOK un Olimpiešu kluba decembrī rīkotajā konkursā - darbu izstādē  "Esi radošs sportojot".

14.12.2020

Pamazām tuvojas skaistais Ziemassvētku laiks, aizvadīta jau trešā Adventes svētdiena. Šis ir pārdomu, ticības, piedošanas un mīlestības laiks. Šie Ziemassvētki būs neparasti klusi, bet tāpēc - vēl jo vairāk vērtību pārvērtēšanas laiks. Tieši šobrīd mēs visvairāk saprotam, kas ir svarīgs, uz ko var paļauties, kurš mīl bez nosacījumiem, par ko vērts pārdzīvot, bet kas jāatlaiž...

14.12.2020

Š.g. 11. un 14.decembrī projekta Talented Entrepreneurs in Job Market (Talantīgie uzņēmēji darba tirgū) mūsu audzēkņi Liliāna Plociņa (K12), Marija Jakimeca (V12), Viktorija Golubeva (V12), Ksenija Bališeva (P39), Jūlija Trizna (P39) un Artjoms Opekunovs (P39) attālināti apciemoja saulainu Itāliju un krāsainu Serbiju.

25.11.2020

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde paziņo plakātu konkursa “Drošības aleja” uzvarētājus, starp tiem ir mūsu skolas audzēknes – Marija Jakimeca, Kristina Kuzma, Evita Rimoviča, Natālija Trofimova.

19.11.2020

Pēc skolas direktora rīkojuma no 2020.gada 5.novembra līdz 2020.gada 6.decembrim mācību process Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tiek organizēts atbilstoši IZM ieteikumiem “C modelim” * – mācības izglītības iestādē pārsvarā attālināti.

* - IZM ieteikumi

17.11.2020

18.novembrī Latvija svin savu 102.dzimšanas dienu.

Viens no spēcīgākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā katrā cilvēkā pamodināt iekšējos spēkus, ir piedzīvotais, kas veidojas kopībā: ar citiem dalīts prieks, sajūsma, jūtu pārdzīvojumi.

11.11.2020

Lāčplēša diena - Latvijas brīvības cīņu svinētā diena. Ar šo datumu aizsākas Patriotu nedēļas pasākumi, kad īpaši atceramies un godinām visus, kuri izcīnījuši neatkarīgu Latvijas valsti. Lāčplēša diena ir kopīgiem spēkiem gūtas uzvaras piemiņas diena. Tā ir uzvara gan pār pretinieku, gan pār neticību saviem spēkiem, neticību savas valsts nākotnei un neatkarībai.

04.11.2020

Š.g. 4.novembrī itāļu koordinatori jau trešo reizi pēc kārtas nodrošināja tikšanos attālināti Zoom platformā.

02.11.2020

23. oktobrī noslēdzās pieteikšanās pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 5. kārtas piedāvātajām programmām.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>