13.12.2019

Š.g. 12.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās divi pārstāvji no Somijas Miia Tolonen - Luovi profesionālā vidusskola Oulu pilsētā un Ari Hannus - Brahe izglītības centrs Raahe pilsētā.

12.12.2019

Š.g. novembrī un decembrī Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sadarbībā ar Sociālo dienestu organizēja labdarības akciju „Šai pasaulei Tu esi vajadzīgs”, kuras mērķis ir palīdzēt 21 bērnam bārenim pēc ārpusģimenes aprūpes pilnvērtīgi uzsākt patstāvīgu dzīvi pašvaldības piešķirtajos dzīvokļos. Visi pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti palīdzēt jauniešiem ar sadzīvei nepieciešamajām lietām: mēbelēm, traukiem, sadzīves tehniku u.c.

09.12.2019

Nemanot tuvojas ziemas svētku laiks. Sagaidot visgaišākos svētkus – Ziemassvētkus un Jauno gadu – mūsu skolā neviens stūrītis nav aizmirsts, visur ziemassvētku rotājumi un kompozīcijas atgādina par svētku tuvošanos un rada prieka noskaņojumu.

04.12.2019

Š.g. 4.decembrī Ziemassvētku noskaņās Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tradicionāli notika sporta pasākums Jautrie starti - 2019. Tajā piedalījās 14 grupu komandas, sacensības notika 12 stacijās. Tiesnešu lomās bija paši audzēkņi.

19.11.2019

2019.gada 19.novembrī Belostokā, Polijā notika Erasmus+ projekta “vetDIET” ("Diētiskais uzturs profesionālajā izglītībā")”, Nr. 2019-1-PL01-KA202-065597 dalībnieku pirmā tikšanās.

Šajā tikšanās piedalījās 2 Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pārstāvji, skolas direktors Jurijs Kuklis un skolotājs Alexander Klimov, kā arī projekta koordinators no Polijas un projekta partneri no Lietuvas.

15.11.2019

Nāc, uzzīmē Latviju zilu kā jūra,
Kā Daugavas loki ar kraujām,
Tik zilu kā pirmo vizbuļziedu,
Kā debess jumu virs mājām!
Nāc, uzzīmē Latviju brūnpelēku,
Kā Nīcgales akmeni seno,
Tik tīru kā tikko uzartā zeme,
Kā cīruli pamalē brīvo!
Nāc, uzzīmē Latviju sarkanbaltu,
Kā smaidošās dzērvenes sūnā,
Tik cēlu kā mārtiņrozes ziedu,
Kā karogu tēvzemes sirdī!
/Anita Lipska/

14.11.2019

Tradicionāli Latvijas dzimšanas gadadienas noskaņās mūsu skolā notiek viktorīna. Tāpat kā pagājušajā gadā šogad viktorīna notika MOODLE platformā, kur audzēkņiem bija jāatbild uz 101 jautājumu par Latviju. Katrā komandā piedalījās trīs grupas pārstāvji. Atšķirībā no iepriekšējā gada šogad nedrīkstēja izmantot internetresursus, bet tikai savas zināšanas un intuīciju. Viktorīnā bija jautājumi par mūsu valsts dabu, pazīstamiem un slaveniem cilvēkiem, literatūru, valodu, sportu, kultūru u.c.

11.11.2019

2019. gada 11.novembrī apritēja 100 gadi, kopš Latvijas Brīvības cīņās gūta uzvara pār Bermonta karaspēku. Godinot tā laika notikumus un varoņus, Daugavpilī norisinājās Lācplēša dienai veltīti pasākumi, kas pulcēja vairākus tūkstošus pilsētas un novada iedzīvotāju.

31.10.2019

Novembris ir īpaši nozīmīgs mēnesis Latvijā – mēs svinam Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu, kā arī Lāčplēša dienu. Šogad mūsu Latvijai – 101!

25.10.2019

Nezināmās virsotnēs kāpt,
Dzīves ziedošās galotnēs,
Kuras liek pēc zvaigžņotām debesīm slāpt.

Mainot pasauli, avotam būt,
Savu gaitu kurš neraksta smiltīs,
Bet prot gaismas dzintaru gūt.

Savas nākotnes durvis vērt,
Aiz kurām var lāsi pa lāsei
Savu laimi un likteni svērt.

Š.g. 25.oktobrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika skaisti svētki – Pavāru, Viesnīcu pakalpojumu speciālistu un Viesmīļu grupu izlaidums. Diplomu par piešķirto kvalifikāciju saņēma 66 absolventi.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>