Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

13.05.2017

Š.g. 13.maijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas restorānu pakalpojumu speciālistu grupas R12 audzēkņi kopā ar pedagogiem A.Kļimovu, V.Garkuli un A.Samohvalovu apmeklēja Latvijas skaistāko pilsētu Siguldu. Brauciena mērķis - skolas tēla popularizēšana un pateicība audzēkņiem par aktīvu iesaisti MOODLE vidē izstrādāto kursu aprobācijā Erasmus+ stratēģiskās partnerības projektā: "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372.

12.05.2017

Mātes diena ir sievietes, dzīvības turpinātājas, paaudžu veidotājas, uzturētājas un pavarda siltuma glabātājas sumināšanas diena. Mātes dienā atcerēsimies piederību savai dzimtai un savu ģimeni. Lai šie svētki ir ne vien cildinājums māmiņai, bet arī stiprinājums ģimenei.


Tikai to mazumu vēlos,
Tev mīļi pieglausties.
No acīm asaru noraust
Un klusi pateikt – paldies!
/R.Urtāne/

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogu un audzēkņu vārdā – vismīļākie sveicieni un vissirsnīgākie apskāvieni šajos skaistajos svētkos!

11.05.2017

Aizritējis tradicionālais Latgales profesionālās izglītības iestāžu radošais pasākums Radi, rādi, raidi – 2017. Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola tajā piedalījās ar radošajām darbnīcām.

Paldies visiem audzēkņiem un skolotājiem, kuri ieguldīja savu darbu, izdomu un sirdsdegsmi, lai pasākums izdotos vizuāli pievilcīgs un interesants!

04.05.2017

Pirms 27 gadiem - 1990.gada 4.maijā tika pieņemta deklarācija par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu. 4.maijs ir svētki, kuri apliecina Latvijas tautas ilgo ceļu uz brīvību. Atceroties zīmīgo notikumu, ikviens iedzīvotājs Latvijā un visā plašajā pasaulē tiek aicināts svinēt Baltā galdauta svētkus.
Baltā galdauta svētki ir viens no veidiem, kā pievērst uzmanību vēsturei un ļaut cilvēkiem justies piederīgiem tiem notikumiem, kas noritēja neatkarības atjaunošanas laikā. Šie  svētki dod iespēju atcerēties un izzināt tā laika norises, it īpaši jaunajai paaudzei. Šādas aktivitātes, kas vērstas uz Latvijas stāsta stāstīšanu un piederības sajūtas veidošanu caur līdzdalību, labi ietekmē sabiedrības attieksmes maiņu. Baltā galdauta svētku patronese ir portāla "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

21.04.2017

Šajā gadā Daugavpils pilsētas pašvaldībā Lielā talka bija ieplānota 22.aprīlī. Ņemot vērā to, ka vides sakopšanas akcijas laika gaitā ir kļuvušas par patīkamu tradīciju, arī  šogad izskanēja aicinājums būt aktīviem un piedalīties pašvaldības teritorijas sakopšanā, lai padarītu Daugavpili tīrāku un estētiski pievilcīgāku. Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas kolektīvs un audzēkņi talkoja 21.aprīlī, uzkopjot sporta trases teritoriju Stropu mežā. Paldies restorānu pakalpojumu speciālistu grupai R12; viesnīcu pakalpojumu speciālistu grupai V8; konditoru grupām K7 un K8; pavāru grupām P25 un P29; skolotājiem un darbiniekiem par ieguldīto darbu! Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam Latviju padarīt tīrāku un sakoptāku!

11.04.2017

Auksti vēji norimuši,
Mākonīši izgaisuši.
Veras plaša debestiņa,
Atnāk gaiša Lieldieniņa!

Izsenis, dzīvodams saskaņā ar dabu un pats būdams dabas sastāvdaļa, cilvēks bija saistīts ar dabā un dvēselē notiekošajiem procesiem, sevišķi ar sauli, kas nosaka gadalaiku maiņas un gadskārtu ieražas, ieražu ciklu. Šai ciklā ir dienas ar īpašu nozīmi. Pie šādām dienām pieder arī Lieldienas. Tās iezīmē pavasara punktu, kad turpmākajā Zemes tecējumā ap Sauli dienas gaisma turpina pieaugt, bet nakts tumsa samazināties.

08.04.2017

Š.g. 7.un 8.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji aicināja vispārizglītojošo skolu skolēnus, viņu vecākus, skolotājus, savus absolventus un sadarbības partnerus uz Atvērto durvju dienu pasākumiem.

07.04.2017

Š.g. 7.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi piedalījās starptautiskā seminārā "Mācību kvalitātes pilnveide profesionālās izglītības iestādēs starptautiskās sadarbības kontekstā" projekta "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools", Nr. 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Seminārs notika Lietuvā, Viļņas tehnoloģijas, uzņēmējdarbības un lauksaimniecības skolā.

05.04.2017

2017.gada 6.aprīlī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvjiem: Jaunsventes muižas valdes locekli Elvīru Korņevu un LOTT valdes loceklli Anatoliju Dančonoku.   
Darba devēji tika informēti par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

30.03.2017

Š.g. 30.martā Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pedagogi tikās ar RTRIT mācību vietas Preiļos pedagogiem ideju apmaiņai par MOODLE platformas izmantošanu stratēģiskās partnerības projekta: International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools, projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros. Tika diskutēts par platformas mobilo versiju un iespēju to izmantot planšetdatoros un telefonos.

<< < ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)