Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

27.10.2017

Š.g. 27.oktobrī 69 jaunieši absolvēja Daugavpils Tirdzniecības profesionālo vidusskolu, iegūstot restorānu pakalpojumu, viesnīcu pakalpojumu un tūristu grupas pavadoņa specialitātes. Mācības šajās grupās notika "Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 7.2.1.specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt nodarbinātībā, izglītībā vai apmācībās neiesaistītu jauniešu nodarbinātību un izglītības ieguvi Jauniešu garantijas ietvaros" pasākuma "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros" projekta "Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros"; vienošanās Nr. 7.2.1.2./15/I/001.

19.10.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola š.g. 17.-19.oktobrī uzņēma vispārizglītojošo skolu skolēnus, lai iepazīstinātu viņus ar apkalpojošās sfēras profesijām un karjeras izaugsmes iespējām tūrisma, restorānu, viesnīcu, sabiedriskās ēdināšanas un tirdzniecības jomās. Karjeras nedēļa ar devīzi: “Vēro – ieraugi; skaties – saskati” noritēja pēc Daugavpils pilsētas IP iniciatīvas un aptvēra plašu pasākumu loku.
Paldies par atsaucību un ieinteresētību Daugavpils 9.vidusskolas, 10.vidusskolas,12.vidusskolas, 15.vidusskolas, 16.vidusskolas, 17.vidusskolas skolēniem un skolotājiem!

05.10.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā š.g. 5.oktobrī notika pirmkursnieku ugunskristības, kas ir kļuvušas par skaistu tradīciju un notiek jau ceturto gadu. Pirmo kursu audzēkņiem bija jādemonstrē saliedētība, grupas kolektīva atsaucība, jāprezentē sevi iegūstamās profesijas pārstāvju lomās.

29.09.2017

Būt par Skolotāju nenoliedzami ir sūtība vai nolemtība, jo liktenis tik atbildīgu un grūtu darbu uztic garā stiprākajiem un dvēselēs bagātākajiem cilvēkiem, kas spējīgi būt par iedvesmas un jaunrades avotu, kas ir aicināti saglabāt sevī un jauniešos vēlmi palūkoties aiz apvāršņa maliņas.
Labs skolotājs neliek sekot sev pa pēdām un arī nestumj no mugurpuses.
Labs skolotājs iet jaunietim līdzās, ļaujot: pētīt, izgudrot, radīt, jautāt un noskaidrot.
Labs skolotājs gatavs atbalstīt nelīdzenās vietās, bet tikai tad, ja tiešām aizķeras kāja.
Labs skolotājs saka: Skaties! Domā! Mēģini!
Labi mācīt nozīmē: rūpēties un audzināt; attīstīt prātu un talantus; pārzināt savas profesijas noslēpumus; daudz lasīt; būt kompetentam; klausīties, jautāt, būt atsaucīgam; atcerēties, ka katrs audzēknis ir atšķirīgs un vienmēr rīkoties profesionāli.

28.09.2017

Daugavpils Tirdzniecības profesionālu vidusskola sadarbībā ar darba devējiem īsteno  projektu "International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools"; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372.
Ar projekta rezultātiem iespējams iepazīties: http://ekonomik-lomza.moodle.org.pl
Projekta laikā apgūto skolas audzēkņi jau pielietoja  kvalifikācijas prakses laikā, demonstrēja kvalifikācijas eksāmenā.

13.09.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

“Lai šī diena krāsainā
Aizdzen skumjas drūmās!
Paraugies, kā daba zied –
Tik daudz krāsu rudens sniedz.
Rudens elpas vieglumā
Ļaujies ieviļņoties!
Raibo lapu spārnus ņem
Un lido pāri ikdienai!

(M. Šnē)


Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji ir izveidojuši skaistu izstādi, kur katra grupa piedāvā  savu darinājumu – kompozīciju, kuru papildina dzejas rindas par neparasto gadalaiku – rudeni. Rudens ir īsts mākslinieks, tik daudz spilgtu krāsu, tikai rudenim raksturīgas noskaņas un sajūtas. Katrai kompozīcijai ir atbilstošs nosaukums.

01.09.2017

“Kvalitatīva izglītība ir vienīgais ceļš uz stipru valsti un stipru sabiedrību.  Tai ir jādod iespēja visiem Latvijas iedzīvotājiem sasniegt visaugstākās personiskās un profesionālās dzīves virsotnes. Kvalitatīva izglītība ir gan zināšanas, kas tiek apgūtas mācību stundās un lekcijās, gan katra Latvijas iedzīvotāja nemitīga tiekšanās pēc jaunām prasmēm un pieredzes. Tādēļ 1.septembrim jākļūst par jauna mācību gada sākumu ne tikai mācību iestāžu audzēkņiem, bet ikvienam no mums. Izglītoti cilvēki, kuri prot savu arodu, ir varoši savā profesijā, veido stipras Latvijas pamatus,” tā savā uzrunā skolēniem, studentiem, pedagogiem un vecākiem teica Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

04.08.2017

2017.gada 4. augustā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi - Vēsturisko  tehnoloģiju centra valdes locekli Pāvelu Kazakeviču.
Darba devējs tiks informēts par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE platformas izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

03.07.2017

2017.gada 3.jūlijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika tikšanās ar darba devēju pārstāvi - SIA Lasis 33 valdes locekli Vilhelmīnu Užuli.    
V.Užule tika informēta par paveikto projekta “International Partnership for Improving the Quality of Teaching in Vocational Schools”; projekta numurs: 2014-1-PL01-KA202-003372 ietvaros, par MOODLE platformas izmantošanas priekšrocībām un audzēkņu iesaistīšanos projektā izveidoto mācību kursu aprobēšanā.

28.06.2017

Ir bērzu meiju elpa svētku zālē
Un svinīgums tāds valda neparasts,
Jo skola jāatstāj, lai dotos tālē,
Kur savu laimes taku katram rast.
(..)
Šis brīdis vienreizējs un skaists bez gala,
Ko gribas paņemt visai dzīvei līdz,
Lai veldzes būtu gana ceļam tālam,
Lai tā kā avots cauri mūžam stīdz...
/O. Gailums/

Š.g. 28.jūnijā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika audzēkņu izlaidums – 164 jaunieši ir ieguvuši profesionālo kvalifikāciju un ir gatavi spert pirmos soļus pieaugušu cilvēku dzīvē. Pavāra, konditora, mazumtirdzniecības veikala pārdevēja profesijas ir radošas, interesantas, tajās ir iespēja augt, pilnveidoties un veidot savu karjeru.

<< < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)