Mūsu kontakti

Adrese: Daugavpils, Miera iela 57
Tālr./fakss: 654 34106
E-Pasts:
dts@apollo.lv

Tālr./fakss: 654 34106

TOPA bilde


Noderīgas saites

  

 

Notikumi

20.12.2017

Ak, eglīte, ak, eglīte,
Cik skaista tu gan esi.
Tu grezno pilis, būdiņas,
Nes visur mieru, līksmību.

/18.gs.vācu tautasdziesma/

Arī šogad - Adventes laikā Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notiek konkurss – izstāde “Skaistākā Ziemassvētku eglīte”. Dažas grupas izstādē piedalās ļoti aktīvi – no grupas ir piedāvāti 2 līdz 4 darbi. Eglīšu gatavošanai izmantoti ļoti dažādi materiāli: piparkūku mīkla, vilnas dzija, krāsainais papīrs, kartons, sezals, maisu audums, lietutiņš, kafijas pupiņas, dabas materiāli, lentas, pērlītes u.c. Ir grūti izvēlēties, kura eglīte ir visskaistākā, jo katra - darināta ar mīlestību, radošu pieeju un kalpo kā skaists galda dekors vai svētku rotājums telpā.

07.12.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Š.g. 7.decembrī  Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika sporta sacensības Jautrie starti! Tajās piedalījās visu grupu komandas. Tiesnešu lomās arī šoreiz iejutās paši audzēkņi. Sacensības prasīja gan sportisko sagatavotību, gan izveicību, gan komandu saliedētību.

01.12.2017

  

Š.g. 1.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pārstāvji piedalījās starptautiskā vizītē Belostokā, Polijā (uzņemošās organizācijas līderis Perfect Project Sp. z o.o) “GaTIS-Innovative Solutions in Tourism and Gastronomy”, projekta numurs: 2017-1-PL01-KA202-038413 projekta ietvaros.
Tikšanās laikā tika apspriesti jautājumi par projekta pamatideju, norises periodiem, uzdevumiem, budžetu un rezultātu izplatīšanu.

18.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Atkal klāt novembris – patriotisko noskaņu mēnesis. Divi nozīmīgi datumi mūsu valsts vēsturē - 11. un 18.novembris rosina ikvienu atcerēties Latvijai tik svarīgos notikumus, vedina aizdomāties un novērtēt to, cik milzīga vērtība ir savas neatkarīgas valsts esamība.
Mūsu Latvija ar mazo žiglo cielaviņu, baltajiem margrietiņu pušķiem, dižajiem ozoliem un liepām, bērzu birzīm un egļu gāršām, zilajiem ezeriem un Dzintarjūru, ar Brīvības pieminekli un himnu – lūgšanu... Bagāta ir mūsu Latvija. Maza, bet tai tik daudz kā tāda, ko citi vēlētos, bet viņiem tā nav.

17.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”


Par neatņemamu novembra mēneša pasākumu ir kļuvusi viktorīna “Cik labi es pazīstu Latviju?” Šo skaisto tradīciju “izdzīvoja” visu audzēkņu grupu komandas, viktorīna notika divās tūrēs. Audzēkņiem bija jāzina jautājumi par Latvijas prezidentiem, ģeogrāfiju un vēsturi, himnu, svētku dienām, jāatpazīst populārākie zīmoli, jāraksturo eiro banknošu krāsa, averss un reverss. Paldies latviešu valodas skolotājai Anželikai Kostjukevičai par izdomu, radošumu viktorīnas jautājumu izstrādāšanā, bet audzēkņiem - par aktīvu līdzdalību viktorīnas norisē.

16.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un pedagogi piedalījās fotodarbu konkursā Skats uz Latviju caur fotoobjektīvu, kurš notika pasākumu cikla “Pretim Latvijas 100-gadei” ietvaros. Fotodarbi tika iesniegti atbilstoši izstrādātajam nolikumam, katram darbam bija jāizdomā arī atbilstošs nosaukums. Konkurss ir noslēdzies, 2.stāva foajē izveidota labāko fotodarbu izstāde, neparastāko darbu autori tiks nominēti valsts svētkiem veltītajā svinīgajā pasākumā.
Paldies visiem autoriem, kuri iesniedza savus fotodarbus, kuri atspoguļo mūsu Latviju tās vienreizīgumā, skaistumā un atklāj citiem to, ko, pavirši skatoties, nav iespējams ieraudzīt!

13.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Latvijas dzimšanas dienu 18. novembrī ar atbilstošu noformējumu var padarīt par patriotiskiem, svinīgiem svētkiem darbavietā un mīļiem, sirsnīgiem svētkiem ģimenē.
Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi, skolotāji un skolas darbinieki par godu valsts svētkiem izrotāja telpas un bibliotēkā organizēja kompozīciju izstādi.

11.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100 gadei”

Š.g. 11.novembrī plkst. 17.00 Daugavpilī notika Lāpu gājiens, kas pulcēja lielu dalībnieku skaitu. Arī Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņi un skolotāji piedalījās šajā saviļņojošajā pasākumā, kurš ir patriotisma un piederības sajūtu caurstrāvots.

03.11.2017

Š.g. 3.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola uzņēma Ilūkstes 1.vidusskolas 5.-8.klašu skolēnus, lai demonstrētu konditora radošo prasmju meistarklasi. Skolotāja Rita Sardiko un konditoru 3-gadīgās grupas K7 3.kursa audzēknes Milana un Jeļena mācīja skolēniem, kā pagatavot rauga mīklas picas, kā veidot smilšu mīklas cepumiņus un no tiem darināt kūciņas ar krēma pildījumu, kā daudzveidīgi izrotāt biskvīta ruletītes.

01.11.2017

Pasākums ciklā “Pretim Latvijas 100-gadei”

Š.g. 1.novembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika profesionālās meistarības konkurss pavāra un konditora specialitātēs. Konkursa dalībnieki bija pavāru 3-gadīgās grupas P29 2.kursa audzēkņi (6 cilvēki - trīs komandas); skolotāja N.Akopova un konditoru 3-gadīgās grupas K8 2.kursa audzēkņi (5 cilvēki); skolotāja S.Beļakova.
Konkursa mērķis: sniegt iespēju konkursa dalībniekiem demonstrēt savas zināšanas, prasmes un iemaņas ēdināšanas pakalpojumu sfērā. Konkurss notika pasākumu cikla “Pretim Latvijas 100-gadei” ietvaros.

<< < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>
Pie mums var apgūt sekojošas specialitātes
Pavārs
 
 
Pavāra palīgs (uzzināt vairāk)
Restorānu pakalpojumu speciālists
Viesmīlības pakalpojumu speciālists
(uzzināt vairāk)
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
(uzzināt vairāk)
 
Tūrisma pakalpojumu konsultants
(uzzināt vairāk)
Konditors
Mazumtirdzniecības veikala pārdevējs
Pārdevējs (uzzināt vairāk)

 

Veido savu karjeru pats!
Veido savu karjeru pats!
(uzzināt vairāk)