Skolas audzēkņi attālināti apciemoja saulainu Itāliju un krāsainu Serbiju
14/12/2020

Online tikšanās laikā audzēkņi no 3 valstīm vispirms iepazinās savā starpā, tad pastāstīja par savas valsts tradīcijām, kultūru,  nacionāliem ēdieniem.
Artjoms: “Tas bija diezgan interesanti! Iepazināmies ar studentiem no citām valstīm, uzzinājām par viņu valsti, kultūru. Runājām, starp citu, tikai angliski! Mēs sagatavojām prezentācijas par savām valstīm, kā arī atbildējām uz interesējošiem jautājumiem. Sarunas notika nepiespiestā gaisotnē. Izrādījās, ka mūsu sarunas biedri jau kaut ko zināja par mūsu valsti.”
Liliāna: “Man ļoti patika tas, cik draudzīgi un organizēti bija cittautu dalībnieki. Uzzināju, ka Itālijā ir skauti un ka Serbijā ir daudz brīnišķīgu dabas skatu. Pats interesantākais bija tas, ka dalībnieki no Itālijas sagatavoja dažus faktus par Latviju, lai mēs tos varētu apstiprināt vai noliegt.”
Bez šaubām, tā ir brīnišķīga iespēja DTPV audzēkņiem šajā neparastajā COVID19 laikā pilnveidot angļu valodas zināšanas un iegūt motivāciju profesionālajai izaugsmei.
Vēl ir ieplānoti virtuālie ceļojumi uz Turciju un Portugāli.

Projekta numurs: Nr. 2020-1-IT02-KA229-079256_5