Skolas audzēkņu piedalīšanās Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa Skills Latvia 2021 pusfinālos nominācijās “Viesu uzņemšana” un “Ēdienu gatavošana”
18/03/2021

Nominācijas Viesu uzņemšana konkursa pusfināla dalībniekiem bija jāveic sekojoši uzdevumi: pirmais uzdevums - jānofilmē 3 minūšu video, kurā konkursants iepazīstina ar sevi un savu izglītības iestādi, pamato, kāpēc izvēlējies apgūt konkrēto profesiju un ar kādu motivāciju piedalās konkursā; otrs uzdevums - tiešsaistes saruna un rezervējuma pieņemšana latviešu un angļu valodā Zoom platformā. Šajā nominācijā savus spēkus izmēģina viesmīlības pakalpojumu speciālistu grupas V11 3.kursa audzēkne Darja Iļjina.
Savukārt nominācijā Ēdienu gatavošana konkursa pusfinālā skolas godu aizstāv pavāru grupas P37 3.kursa audzēkne Viktorija Lukjanova.  Šīs nominācijas konkursa dalībniekiem jāveic sekojoši uzdevumi: 1.Teorijas online tests; 2. Jāizstrādā recepte ar gatavošanas gaitas aprakstu pamatēdienam no upes foreles filejas, iekļaujot obligātos produktus brokoli un burkānu, ravioli ar pildījumu pēc paša izvēles, sviesta mērci un produktus pēc brīvas izvēles. Ēdiena receptei jāpievieno skice ēdiena izvietojumam šķīvī. 3. Jānofilmē 10 minūšu video par pamatēdiena gatavošanas gaitu ar konkursanta komentāriem.
Abas audzēknes kopā ar skolotājām Inesi Šuļinu un Innu Barkovu attālināti gatavojās konkursam, izmantoja iespēju nākt arī uz individuālajām konsultācijām, stingri ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus. Darjai un Viktorijai tā būs laba pieredze, ko turpmāk izmantot nodarbībās; savā dzīvē, kā arī startējot darba tirgū.

SIRSNĪGS PALDIES Inesei Šuļinai un Innai Barkovai par ieguldīto darbu, bet audzēknēm Darjai un Viktorijai - par uzdrīkstēšanos, atsaucību un centību! GAIDĀM pusfināla rezultātus!