Zinību dienas svinīgais pasākums
01/09/2021

Zinību dienas rīts ausa skaists un saulains. Pirmkursnieki pulcējās zālē uz svinīgo pasākumu. Viņus sveica grupu audzinātāji, skolas administrācija un vecāko kursu audzēkņi, vēlot zinātkāri, neatlaidību, mīlestību uz izvēlēto profesiju, savstarpēju sapratni un nebeidzamu vēlmi augt un attīstīties.
Šodien svētki skolotājiem, kas sniedz zināšanas un gādā, lai jaunā paaudze apgūtu dzīvē noderīgas prasmes un būtu konkurētspējīga darba tirgū. Svētki ir arī vecākiem, vecvecākiem, kas atbalsta, palīdz un uzmundrina grūtākos brīžos, kā arī dala ar jauniešiem ikdienas prieku par mazām un lielām uzvarām.

Lai izglītības procesā izdodas atklāt ne vien jaunas zināšanas un prasmes, bet arī dzīves patiesības un gudrības! Lai veiksmīgs un radošs jaunais mācību gads!