“Cibo in circolo: un nuovo paradigma”
29/10/2021

Projekta nosaukums: “Cibo in circolo: un nuovo paradigma” - "Don't waste food: the teenavators" ("Izlietojiet pārtikas produktus racionāli"). Projekta ietvaros nedēļas laikā skolotāji noklausījās lekcijas par cirkulāro ekonomiku, veselīgo uzturu, atkritumu šķirošanu u.c. Itāļu skolotāji un skolēni stāstīja, kā samazināt atkritumu apjomus, kā efektīvāk izmantot pārtiku, kā pareizi iepirkties, kā arī dalījās ar interesantām vienkāršām  receptēm- ko var pagatavot no pārtikas pārpalikumiem, lai neizmestu tos.Tā ir vērtīga pieredze!

Turpmāk skolotājiem kopā ar skolas audzēkņiem tiek paredzētas vēl vairākas tikšanās partnervalstīs, kuru laikā viņi, darbojoties interaktīvā platformā, izstrādās savas receptes un stratēģijas par ēdienu gatavošanu un lietošanu bez atkritumiem, kā arī izpētīs dziļāk cirkulārās ekonomikas būtību un aktualitāti.

Katras dalībvalsts audzēkņi prezentēs savu darbu, iepazīstinās ar savu problēmas redzējumu, dalīsies pieredzē un projekta beigās izstrādās vienotu koncepciju par pētāmo tēmu.

Vairāk bildes fotogalerijā