Iekļaujošās izglītības īstenošana
08/06/2022

Projekta ietvaros tika organizēta ekskursija Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā, notika latviešu tradicionālo ēdienu gatavošana, pasniegšana un degustēšana skolas laboratorijā, Daugavpils pilsētas popularizēšana, apmeklējot centru, Rīgas ielas zoodārzu, muzeju, Cietoksni utt.
9.jūnijā ir ieplānota ekskursija uz Aglonas Baziliku un Aglonas maizes muzeju.
10.jūnijā visiem audzēkņiem tiks piedāvātas sporta aktivitātes Stropu ezera teritorijā.
Mūsu audzēkņi no grupām P39, P41, P42, P44, T3 un V12 aktīvi iesaistījās projekta īstenošanas procesā. Projekta mērķis ir Lietuvas audzēkņu socializācija un integrēšana sabiedrībā.
Sirsnīgs PALDIES Lietuvas koordinatoram, visiem iesaistītajiem pedagogiem, administrācijai un audzēkņiem par sirsnīgu atbalstu un saliedētu, mērķtiecīgu darbu!

Projekta nosaukums: „BUILDING MY FUTURE”
Projekta numurs: NRJR-2020/10216

Foto skatīt šeit