Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkņu prakse Polijā
04/07/2021

Projekta mērķi:

• nodrošināt izglītojamo nodarbinātības un karjeras iespēju uzlabošanu un iekļaušanos Latvijas un ES darba tirgū nākotnē;
  • ļaut projekta dalībniekiem paaugstināt un nostiprināt profesionālās prasmes un kompetences izvēlētajā profesijā;
  • pilnveidot toleranci, cieņu un atvērtību pret dažādām kultūrām un dzīvesveidiem;
  • turpināt uzlabot izglītības iestādes internacionalizāciju;
  • sekmēt PII audzēkņu mobilitāti Eiropas Savienībā.

2021. gada 4. jūlijā astoņi mūsu skolas audzēkņi ieradās Belostokā, lai trīs nedēļu laikā izietu praksi Belostokas uzņēmumos: Hotel Leśny, Hokus Pokus un PSS Społem kūku veikalā. Audzēkņus pavadīja skolas skolotāji. Pirmajās uzturēšanās dienās dalībnieki uzzināja par pilsētu, vēsturi, kultūru, svarīgākajiem pieminekļiem, ceļojumu maršrutiem uz uzņēmumiem, kā arī piedalījās valodu nodarbībās. Pēc plašas sagatavošanās audzēkņi uzsāka praksi uzņēmumos.

Lai viss izdodas un daudz pozitīvu iespaidu no uzturēšanās Belostokā mūsu audzēkņiem!