Apsveicam visus uzvarētājus konkursā “Drošības aleja”
25/11/2020

Darbu koordinēja sporta skolotājs Pāvels Pancerko: “Mūsu skolas audzēkņi aktīvi iesaistījās policijas rīkotajā konkursā, bija prieks dzirdēt audzēkņu idejas un redzēt oriģinālu veidu, kā viņi izpauž savu radošumu un drošas pasaules redzējumu. Sports nav tikai fiziskās aktivitātes, tā ir vesela vērtību sistēma, zināšanas par veselību un drošību un tāda veidā skolā mēs popularizējām veselīgu dzīvesveidu un sportošanu.”
Plakātu konkursā tika iesniegti 73 darbi, no tiem konkursa žūrija izvēlējās 36 darbus, kuri tiks drukāti uz baneriem un ievietoti Daugavpils cietokšņa ēku logos.
Jau pavisam drīz 2.Oficieru ielā, Daugavpilī tiks atklāta “Drošības aleja”, kuru veidos 14 plakāti par ceļu satiksmes drošības tēmu, 11 plakāti par atkarību tēmu, 9 plakāti par vardarbības un 2 plakāti par internetdrošības tēmām.

Lepojamies ar mūsu meitenēm! Paldies skolotājam Pāvelam par darbu! Apsveicam visus uzvarētājus!