Erasmus projekts “Career without borders”
17/09/2021

Programma bija piesātināta. Tikšanās laikā bija iespēja iepazīties ar citu skolu mācību procesa īpatnībām, mācību programmu specifikām, mācību platformu iespējām, karjeras iespējām. Tika izveidotas darba grupas, kurās skolotāji dalījās pieredzē un plānoja turpmāko mobilitāšu norisi. Skolotājiem bija iespēja tikties ar “zaļās domāšanas” uzņēmuma “Leroy Merlin” pārstāvjiem, kuri sadarbojas ar profesionālajām skolām, piedāvājot prakses vietas audzēkņiem. Kā arī uzņēmuma “Leroy Merlin” pārstāvji paši nāk uz skolu un izglīto audzēkņus par to, kas nepieciešams topošajam darbiniekam, kā rakstīt CV, kam jāpievērš uzmanība darba intervijā utt.
Paldies Polijas partneriem par viesmīlību!
Nākamā tikšanās tiek plānota martā, skolotāji un audzēkņi dosies uz Kipru.
Projekta mērķis ir attīstīt un pilnveidot skolēnu valodas un citas prasmes, kas nepieciešamas darba tirgū un multikulturālā vidē. Nākamajos divos gados notiks četri semināri/ tikšanās par tēmām: komunikācija, sadarbība, uzņēmējdarbība un problēmu risināšana. Tas ir īsts izaicinājums projekta dalībniekiem!