Atbalsta pasākums “Ekonomiskā atbalsta paku izmantošana”
11/03/2020

“Ģimenes atbalsta centrā” cilvēki nonāk dažādu, bieži vien traģisko, dzīves apstākļu dēļ. Centram ir vairāki mērķi, piemēram, veicināt krīzes situācijā nonākušas personas/ģimenes psiholoģiskās un sociālās stabilitātes atgūšanu, nodrošināt uzturēšanās iespējas un drošu naktsmītni diennakts laikā u.c.
Katrs, kas uzturas šajā centrā, saņem paku ar sausiem produktiem, bet ne visi prot pareizi un garšīgi pagatavot no dotajiem produktiem maltīti. Tāpēc mūsu skolas skolotāji un pavāru grupas audzēknis labprāt piekrita praktiski parādīt un iemācīt cilvēkus, kas dzīvo centrā, kā un ko var pagatavot no dotajiem produktiem. Viena vakara laikā tika pagatavoti vairāki ēdieni: griķi ar sautēto gaļu, kartupeļu biezenis ar sautēto gaļu, rīsu sacepums ar vaniļas mērci. Mūsu skolas pārstāvji padalījās ar vairākām receptēm un idejām, ko vēl varētu pagatavot.
Cik svarīgi ir prast palīdzēt, jo cilvēka vērtību nosaka tas, ko viņš devis citiem ... Paldies mūsu skolas pārstāvjiem par piedalīšanos pasākumā!