12.02.2020

Š.g. 7. un 12. februārī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7. un 9. klases skolēni, lai piedalītos klases stundā Galda kultūra un etiķete. Viesmīļu grupas Vsm1 audzēknes Jūlija, Kintija un Elizabeta skolēniem stāstīja par traukiem, galda piederumiem, to nozīmi un izvietošanas principiem, mācīja locīt auduma salvetes, demonstrēja kārtaino kokteiļu pagatavošanas un glāžu rotāšanas paņēmienus.

16.01.2020

Š.g. 16.janvārī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika profesionālās meistarības konkursa SkillsLatvia 2020 pusfināls nominācijā Viesu uzņemšana, kur skolas godu aizstāvēja viesmīlības pakalpojumu speciālistu grupas V13 audzēkne GLORIJA KARPENKO!

Pateicība audzēknei par startēšanu konkursā un skolotājai INESEI ŠUĻINAI par audzēknes sagatavošanu konkursam!

SVEICAM AR IEKĻŪŠANU KONKURSA FINĀLĀ!!!!

20.12.2019

Š.g. 20. decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā notika 1. semestra noslēgumam veltīts pasākums. Svinīgo līniju atklāja skolas direktors J. Kuklis, apsveicot visus klātesošus ar pirmā semestra noslēgumu, ar sasniegumiem un labiem rezultātiem dažādās sfērā, jo tik daudz paveikts šajā laikā!
Svinīgajā līnijā tika sumināti viscentīgākie audzēkņi ar augstākiem rezultātiem mācību priekšmetos, kā arī tie, kuri visaktīvāk piedalījās dažādos konkursos, pasākumos, aktivitātēs. Viņiem tika pasniegtas saldas dāvanas un Atzinības raksti.

13.12.2019

Š.g. 12.decembrī Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā viesojās divi pārstāvji no Somijas Miia Tolonen - Luovi profesionālā vidusskola Oulu pilsētā un Ari Hannus - Brahe izglītības centrs Raahe pilsētā.

12.12.2019

Š.g. novembrī un decembrī Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas komiteja sadarbībā ar Sociālo dienestu organizēja labdarības akciju „Šai pasaulei Tu esi vajadzīgs”, kuras mērķis ir palīdzēt 21 bērnam bārenim pēc ārpusģimenes aprūpes pilnvērtīgi uzsākt patstāvīgu dzīvi pašvaldības piešķirtajos dzīvokļos. Visi pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti palīdzēt jauniešiem ar sadzīvei nepieciešamajām lietām: mēbelēm, traukiem, sadzīves tehniku u.c.

09.12.2019

Nemanot tuvojas ziemas svētku laiks. Sagaidot visgaišākos svētkus – Ziemassvētkus un Jauno gadu – mūsu skolā neviens stūrītis nav aizmirsts, visur ziemassvētku rotājumi un kompozīcijas atgādina par svētku tuvošanos un rada prieka noskaņojumu.

04.12.2019

Š.g. 4.decembrī Ziemassvētku noskaņās Daugavpils Tirdzniecības profesionālajā vidusskolā tradicionāli notika sporta pasākums Jautrie starti - 2019. Tajā piedalījās 14 grupu komandas, sacensības notika 12 stacijās. Tiesnešu lomās bija paši audzēkņi.

19.11.2019

2019.gada 19.novembrī Belostokā, Polijā notika Erasmus+ projekta “vetDIET” ("Diētiskais uzturs profesionālajā izglītībā")”, Nr. 2019-1-PL01-KA202-065597 dalībnieku pirmā tikšanās.

Šajā tikšanās piedalījās 2 Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas pārstāvji, skolas direktors Jurijs Kuklis un skolotājs Alexander Klimov, kā arī projekta koordinators no Polijas un projekta partneri no Lietuvas.

15.11.2019

Nāc, uzzīmē Latviju zilu kā jūra,
Kā Daugavas loki ar kraujām,
Tik zilu kā pirmo vizbuļziedu,
Kā debess jumu virs mājām!
Nāc, uzzīmē Latviju brūnpelēku,
Kā Nīcgales akmeni seno,
Tik tīru kā tikko uzartā zeme,
Kā cīruli pamalē brīvo!
Nāc, uzzīmē Latviju sarkanbaltu,
Kā smaidošās dzērvenes sūnā,
Tik cēlu kā mārtiņrozes ziedu,
Kā karogu tēvzemes sirdī!
/Anita Lipska/

14.11.2019

Tradicionāli Latvijas dzimšanas gadadienas noskaņās mūsu skolā notiek viktorīna. Tāpat kā pagājušajā gadā šogad viktorīna notika MOODLE platformā, kur audzēkņiem bija jāatbild uz 101 jautājumu par Latviju. Katrā komandā piedalījās trīs grupas pārstāvji. Atšķirībā no iepriekšējā gada šogad nedrīkstēja izmantot internetresursus, bet tikai savas zināšanas un intuīciju. Viktorīnā bija jautājumi par mūsu valsts dabu, pazīstamiem un slaveniem cilvēkiem, literatūru, valodu, sportu, kultūru u.c.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>