PROFS 2021 pusfināls
14/12/2021

LBAS konkursa profesionālās izglītības iestādēm PROFS 2021 fināls notiks jau 20. decembrī, un tiesības tajā piedalīties ir izcīnījušas audzēkņu komandas no Liepājas Valsts tehnikuma (1. komanda), Rēzeknes tehnikuma, Rīgas Valsts tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Jelgavas tehnikuma (2. komanda) un Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas.
Paldies mūsu skolas audzēkņu komandai: Danai Aldiņai, Artjomam Opekunovam, Annai Guščinai, Ingai Traško, Ilonai Jevsejevai un Ērikam Paviškam! Veiksmi finālā! Turēsim par jums īkšķus!

Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt jauniešu – profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu izpratni par sociālo dialogu.
Tāpat kā citus gadus profesionālās izglītības iestādes komandā ir jābūt sešiem audzēkņiem. Šogad konkurss risināsies attālināti – ZOOM un KAHOOT vidēs. Konkursā var piedalīties jaunieši — personas vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kas konkursa norises laikā apgūst vidējās profesionālās izglītības un arodizglītības programmas.
Konkursa uzdevumiem ir vairākas daļas: mājas darbs, viktorīna un praktiski uzdevumi par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu. Finālā iekļūs katra reģiona labākā komanda. Izcilu rezultātu gadījumā žūrija patur tiesības izvirzīt finālam ne vairāk kā divas komandas no vienas reģiona pusfināla kārtas, kuras ieguvušas lielāko punktu skaitu.